Спецпроєкти

Уперше віртуальна блогерка Астра Стар стала героїнею обкладинки PINK


Уперше героїнею української обкладинки стала українська цифрова інфлюенсерка Астра Стар. Віртуальна блогерка знялася для фотосесії та дала інтерв’ю виданню PINK. Астра розповіла про благодійність, Метареальність, перші кроки в модному бізнесі, захоплення астрологією, хейт та улюблені фільми.

Що сталося

Для України це перший прецедент, коли героїнею обкладинки стала не жива людина, а диджитал-інфлюенсер. Те, що інфлюенсерка стала головною героїнею зимового номера, ще раз підтверджує, що суспільство поступово рухається в Метареальність.

Астра розповіла про створення власного відео тьютора для програми CLO 3D. У ньому блогерка розповідає про те, як швидко опанувати базові навички роботи в редакторі та, не маючи дизайн скілів, за 40 хвилин створити ескіз дизайну власного предмета одягу.

«При переході до Метавсесвіту всі ми стаємо рівними. Можна бути будь-ким: блогером або вигаданим персонажем, справжньою людиною чи віртуальною сутністю – твоя цінність у загальному інформаційному просторі вимірюватиметься лише інформаційним та фактичним внеском. Не суттєво, існуєш ти у фізичній реальності, чи ні: головним буде те, наскільки цікавим, важливим та унікальним буде твоє особисте інфополе.

Не маючи фізичного тіла, Астра Стар жертвує гроші на благодійність, створює власні відеокурси з дизайну у CLO 3D, виступає на конференціях та бере участь у колабораціях. Її внесок інформаційно відчутний. Тож вона має не менше прав бути такою ж повноцінною мешканкою Метавсесвіту, ніж кожен із нас. Неймовірно круто, що цю тенденцію підхоплюють не тільки діджитал видання, а й друковані. І Астра на обкладинці PINK – це пряме підтвердження, що значення має не природа твоєї суті, а те, що ти генеруєш», – розповідає співзасновник та СЕО FFFACE.ME, один із творців Астри Дмитро Корнілов.


Оскільки життя Астри Стар неможливе без комп’ютерних технологій, партнером по зйомці став новий ноутбук Legion Slim 7 від Lenovo. Пристрій Астра використовує під час проходження курсу «Дизайн у моді» у школі Лілії Літковської.

Нагадаємо, що за біографією, Астра – це 19-річна дівчина, яка переїхала з Берліна до Києва. Вона Лев за знаком зодіаку, сапіосексуалка, займається самоосвітою, обожнює моду та стиль і міксує трендові речі зі знахідками на секонд-хендах. Створила Астру менш ніж пів року тому студія FFFACE.ME, яка працює над проєктами з доповненою реальністю, диджитал-модою та Instagram/Snapchat/TikTok-фільтрами. Співзасновниками студії є Дмитро Корнілов та Єгор Кумачов.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь