Спецпроєкти

М17 спільно з платформою V-Art запрошує українських митців до участі в ярмарку цифрового мистецтва


Центр сучасного мистецтва М17 спільно з платформою V-Art оголошують OPEN CALL на перший панєвропейський ярмарок цифрового мистецтва European Digital Art Fair (EDAF).

European Digital Art Fair — ярмарок, що націлений продемонструвати сучасне цифрове мистецтво у синхронічному зрізі. Диджитальні роботи мисткинь та митців із 43 європейських країн будуть презентовані у двох просторах одночасно: у спеціально розробленій віртуальній галереї від V-Art та в Центрі сучасного мистецтва М17.  Гібридний формат синхронного експонування  онлайн та офлайн відображає полімодальність сучасної реальности. Разом віртуальний та фізичний простори уможливлюють багатогранний досвід перцепції цифрового мистецтва.

Заявки можуть подавати як митці / мисткині одноосібно, так і галереї, музеї, інституції, артдилери, що презентують мисткинь та митців або володіють їхніми роботами.

Ви можете подати будь-які цифрові роботи: статичні диджитальні зображення (картини, фотографії, скульптури); часові медіа (відео, фільми, авдіо, слайди); інтерактивні диджитальні інсталяції; XR / VR / AR / MR; ігрове мистецтво; генеративне мистецтво; вебарт або мережеве мистецтво тощо.

Якщо подані вами роботи пройдуть відбірковий етап, на вашу пошту буде надіслана комерційна оферта з правилами продажу робіт на ярмарок. У листі також будуть прописані подальші умови участи, що включатиме реєстраційний платіж у розмірі 30 євро. У цю суму входить: створення віртуального павільйону митця/мисткині чи інституції/дилера на платформі, технічна підготовка та адаптація робіт, вирішення адміністративних питань.

European Digital Art Fair буде також доповнений публічною програмою, що включає панельні дискусії для представників культурних інституцій/колекціонерів; artist talks; майстер-класи; розмови з колекціонерами. Публічна програма присвячена цифровому мистецтву в структурі сучасного мистецтва та артринку.

Дедлайн OPEN CALL — 31 / 01 / 2022

Оголошення 100 номінантів та номінанток — 15 / 02 / 2022

European Digital Art Fair — з 24 / 02 / 2022 по 27 / 03 / 2022 

 Вимоги до мисткинь і митців:

— Повноліття (18 років).

— Зареєстроване місце народження або проживання в одній із 43 європейських країн (повний список зазначений нижче).

— Заповнення анкети.

— Подання робіт виключно у цифровій формі.

— Подання максимум 5-ти робіт від одного митця / мисткині.

— Відсутність образливих, дискримінаційних елементів у запропонованих роботах.

— У разі подачі вже створеної NFT-роботи, надання активного посилання на неї.

— Вільне володіння англійською мовою.

 Вимоги до інституцій/дилерів:

— Наявність юридичної реєстрації в будь-якій із 43 європейських країн, зазначених у списку нижче.

— Наявність дозволу безпосередньо від митців / мисткинь на продаж або показ і оприлюднення їхніх робіт. Відповідальність несуть учасники ярмарку, безпосередньо до робіт яких виникають претензії від третіх сторін.

— Заповнення анкети.

— Подання робіт виключно у цифровій формі.

— Подання максимум 10-ти робіт від однієї інституції/дилера.

— Відсутність образливих, дискримінаційних елементів у запропонованих роботах.

— У разі подачі вже створеної NFT-роботи, надання активного посилання на неї.

Подати заявку можна за посиланням https://www.edaf.eu.com/apply  

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь