Спецпроєкти

Банківські послуги, бухгалтерський облік та керування витратами: французький необанк Qonto відкриє офіс у Києві


Французький необанк Qonto відкриє офіс у Києві та наймає співробітників в Україні.

Про це пише ain.ua.

Чим особливий цей стартап?

Французька фінтех-компанія Qonto — це стартап єдиноріг для підприємців малого і середнього бізнесу та фрілансерів. Нещодавно сервіс залучив 552 мільйонів доларів в раунді D. Загалом стартап отримав понад 700 мільйонів інвестицій, а його оцінка сягнула 5 мільярдів доларів.

Сервіс об’єднує в собі банківські послуги, бухгалтерський облік та керування витратами.

На український ринок Qonto виходить у співпраці з українською компанією WeSoftYou. Спершу стартап найме розробників, а потім відкриє офіс розробки в Києві.

У Qonto вже почали наймати українських розробників. На разі відкрито вакансії Ruby on Rails розробників.

Qonto має величезну стратегію розвитку та команди з усього світу. Сервіс працює вже у чотирьох країнах світу — Франція, Німеччина, Італія, Іспанія та має близько 220 тисяч клієнтів. Користувачі платять за використання сервісу від 9 до 249 євро.

«Усім пристрасним підприємцям, які озброїлися доброю волею, але стикаються зі стіною бюрократії. Усім шанувальникам, рішуче налаштованим змінити світ, але швидкість яких сповільнюється тяжкістю формальностей. Усім нам, хто витрачає свою енергію на банки та бюрократію. І оскільки фінанси – це засіб, а не самоціль. Ми даємо наступну обіцянку: викорінити ці розчарування, створивши рішення з управління фінансами, яке подобається всім компаніям. І ми доведемо цю місію до кінця», — розповідають у стартапі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь