Спецпроєкти

Nike підписала контракт із 12-річним ілюстратором, який раніше працював із королівською родиною


Nike підписала контракт із 12-річним ілюстратором Джо Вейлом, який раніше працював із королівською родиною.

Про це пише CNN.

Що відомо про ілюстратора?

Компанія Nike уклала договір із 12-річним ілюстратором Джо Вейлом, який доволі популярний у соціальних мережах і більш відомий під псевдонімом Doodle Boy.

Джо Вейл свого часу намалював ілюстрацію для королівського туру на потязі герцога і герцогині Кембриджських Вільяма і Кейт. У 2020 році королівська родина схвалила його ілюстрацію, чим принесла хлопцю популярність.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Joe whale (@thedoodleboy.co.uk)

Але не лише цим особливий Джо. Він народився в Англії і проживає в містечку Шрусбері. Малювати він почав у шість років, а в його інстаграмі зараз 128 тисяч підписників. Свої роботи він також публікує на сайті.

«Я люблю мистецтво приблизно з 4 років, але я почав малювати в стилі каракулі/мультфільми, коли мені було приблизно 6 років, і мені це дуже подобається. Коли я малюю, я почуваюся найщасливішою людиною у світі, тому що я можу повністю висловити себе, оскільки в мистецтві немає правильного чи неправильного. Я черпаю натхнення з оточення, а це означає, що я можу створювати нескінченно різних персонажів, і у своїй голові я бачу, як усі вони оживають – це дійсно робить мене щасливим», – розповідає Джо Вейл.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Joe whale (@thedoodleboy.co.uk)

Компанія Nike уклала контракт з ілюстратором. Він братиме участь у спецпроєктах бренду, покликаних надихнути людей на зайняття улюбленою справою.

«Джо дуже радий приєднатися до сім’ї Nike, він дуже любить бренд. Для нього це здійснена мрія, оскільки він любить і спорт, і творчість. Партнерство з Nike дасть йому можливість охопити і те, й інше», – розповів батько Джо, Грегорі Вейл.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь