Спецпроєкти

Професор Гарвардського університету Майк Мікаловіц став лектором нового курсу Money від Superludi


Майк Мікаловіц – це підприємець, автор шести бізнес-книжок, професор Колумбійського, Гарвардського, Прінстонського університетів. Він став спікером нової дистанційної програми Money від Superludi про актуальний підхід до грошей у бізнесі нової економіки. Майк розповість про стратегію Profit First — підхід, у якому прибуток компанії понад усе. 

Ця програма для тих, хто хоче отримати бізнес-результат

Коли є оборот і немає прибутку, найчастіше причина у неправильному підході до фінансів. Програма Money побудована так, щоб учасники впровадили стратегію Profit First, знайшли додатковий прибуток у своїй компанії. Крок за кроком перебудували роботу фінансів, щоб бачити ключові показники та досягати бізнес-результатів. Потім розібрались в основах інвестування і зрозуміли, що робити, щоб прибуток зростав.

Для власників бізнесу: дасть розуміння, як налаштувати прозору фінансову систему, як розпорядитися своїм капіталом, коли і як варто розглядати інвестиції у свою компанію або інвестувати самостійно.

Для топ-менеджерів, СЕО, CMO, CFO: навчить ефективно використовувати ресурси компанії, приймати рішення за даними, а не інтуїтивно, безпосередньо впливати на прибуток компанії, її зростання і свою цінність для бізнесу.

Зареєструватися на курс можна за посиланням.

Програма курсу 

 1. Profit First. Дізнаєтеся, як виводити бізнес у прибуток одразу. 
 2. Управління фінансами. Дізнаєтеся, на чому має будуватися управління фінансами в компаніях нової економіки. Визначте роль CEO в управлінні фінансами та зрозумієте, що потрібно робити залежно від етапу розвитку свого бізнесу.
 3. Фінансова звітність. Розберіться, навіщо та як саме потрібно змінювати фінансову систему зі зростанням бізнесу. Почнете ефективно працювати з трьома основними звітами та зрозумієте, як збирати інформацію для них.
 4. Аналіз та контроль фінансів. Виділіть ключові показники для бізнесу, отримайте актуальні підходи для об’єктивного аналізу. Зрозумієте, як на практиці контролювати фінансові результати та бачити прибутковість компанії.
 5. Фінансове планування і бюджети. Розберіться в принципах роботи з фінансовим планом та стратегією, щоб прогнози збулися. Складіть фінансовий план та впровадьте ефективне бюджетування в компанії.

Повну програму можна подивитися на сайті Superludi.

Спікери програми — експерти-практики

Майк Мікаловіц буде не єдиним спікером Money. Насправді заплановано, що їх буде вісім. Серед спікерів:

 • Макс Філіппов. Керівний партнер GR Capital; 
 • Олег Кузнєцов. Співзасновник Crowe Erfolg Ukraine;
 • Давід Тетруашвілі. 10 років в управлінні фінансами;
 • Альона Мисько. Співзасновниця fuelfinance, фінансова аналітикиня;
 • Ірина Джус. Віцепрезидентка в інвест-бутику Soul Partners. 
 • Анна Куриленко. Head of Finance у Readdle. 

Крім програми та спікерів нова програма відрізняється ще й методологією:

 • навчання проходить дистанційно, а фокус — на робочих лайв-сесіях зі спікерами, де можна розібрати власні бізнес-ситуації та запитання;
 • унікальная освітня платформа з усіма матеріалами, відео, інструментами та шаблонами;
 • ніяких домашніх завдань — все навчання відбувається у особистому кабінеті у форматі симуляції. 

Дізнатись всі деталі та записатися на програму можна за посиланням.

Superludi — бізнес-школа нової економіки, яка нещодавно увійшла до складу Nextedo, нового EdTech-проекту Влада Ноздрачова. За 3 роки програми Superludi пройшли більше 7000 підприємців та професіоналів. Серед них топ-менеджери і спеціалісти Нова Пошта, Планета Кіно, ПУМБ, Toyota, Kyivstar, Goodwine, Pepsico, Megogo.

Nextedo включатиме в себе технологічну платформу для онлайн-навчання у форматі симулятора SUDO, бізнес-школу нової економіки Superludi та напрям івентів New Economy Days.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь