Спецпроєкти

Ніколи такого не було, і ось знову: реліз S.T.A.L.K.E.R. 2 знову перенесли


Геймстудія GSC Game World перенесла реліз гри S.T.A.L.K.E.R. 2 на кінець 2022 року.

Про це вони повідомили на офіційній сторінці гри у фейсбуці.

Подробиці

Реліз продовження серії ігор S.T.A.L.K.E.R. мав відбутися 28 квітня 2022 року на ПК і Xbox Series X/S. Реліз гри «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» перенесли на 8 грудня 2022 року.

«Ці додаткові сім місяців необхідні для повноцінної реалізації нашого бачення та доведення гри до належного стану. S.T.A.L.K.E.R. 2 – найбільша гра в історії GSC з відповідними обсягами робіт із тестування та полірування. Ми переконані, що розроблення має тривати стільки, скільки потрібно: особливо у випадку з таким проєктом. Рішення було непростим, але ми хочемо подарувати вам гру, яка відповідатиме очікуванням», – заявили в GSC Game World.

Перша гра із серії  «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля» вийшла у 2007 році. Її фанатами стали люди із цього світу.

Про продовження серії заговорили ще у 2010 році. Проте після цього її двічі скасовували. Відновили розмову про гру лише у 2018 році, але інформації про це було дуже мало.

23 березня 2020 року GSC Game World опублікувала перше фото гри «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля». 23 червня 2020 року розробники заявили, що гра вийде у 2021 році для Microsoft Windows та Xbox Series X/S, а також для консолей.

Також вони поділилися, що це зовсім інша гра від тієї, яку відклали у 2012 році. Ще відомо, що для S.T.A.L.K.E.R. 2 використовують ігровий рушій, який розробляє та підтримує компанія Epic Games.

Інші ігри:

  • 2008 «S.T.A.L.K.E.R.: Чисте небо» ПК (Microsoft Windows) X-Ray 1.5;
  • 2009 «S.T.A.L.K.E.R.: Поклик Прип’яті» ПК (Microsoft Windows) X-Ray.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь