Спецпроєкти

Штучний інтелект і новий пристрій для фарбування волосся: які нові технології L’Oréal показала на виставці CES 2022


На цьогорічній всесвітній виставці споживчої електроніки CES 2022 компанія L’Oréal стала лауреатом премії в номінації «За інновації». Нагородою журі відзначило дві нові технології: Coloright та Colorsonic.

Новий пристрій для фарбування волосся Colorsonic

Colorsonic використовує спеціальний механізм для змішування точної кількості проявника та фарби для створення бажаного відтінку. Потім гаджет дозує необхідну кількість суміші й за допомогою рухливої насадки рівномірно розподіляє її по всій довжині волосся.

Процес фарбування такий: 

  1. Споживач може вибрати відтінок фарби із 40 запропонованих на сайті Colorsonic. Фарба для волосся без аміаку може бути доставлена за вказаною адресою. 
  2. Картридж із відтінком вставляється у пристрій для приготування бажаного кольору. Фарба та проявник розміщені окремо одне від одного, доки пристрій не буде ввімкнено.
  3. Споживач проводить пристроєм по волоссю від коренів до кінчиків для рівномірного нанесення фарби. Рухлива насадка ретельно протестована на герметичність, вона запобігає надлишковому дозуванню та протіканню.
  4. Треба почекати 30 хвилин. Потім ретельно промити. 
  5. Вийняти картридж із пристрою та зберегти фарбу, що залишилася, для легкої корекції в будь-який час.

Coloright створює персоналізовані відтінки волосся на основі технології штучного інтелекту

Наступною цікавою розробкою є технологія Coloright. Це система на основі технології штучного інтелекту, призначена для стилістів і салонів краси. Сервіс дозволяє «приміряти» відтінок фарби й отримати персоналізований колір волосся з можливістю вибору з 1500 запропонованих.

Ось що про ці інновації заявила Барбара Лавернос, заступниця Генерального директора Групи L’Oréal, голова підрозділу досліджень, інновацій та технологій:

Наш багатий досвід довжиною у століття та лідерство в категорії фарбування волосся дали можливість нашим дослідникам, Data Scientists та інженерам повністю переосмислити й заново винайти досвід фарбування: у домашніх умовах – за допомогою Colorsonic – унікального, розробленого для звичайного споживача, пристрою багаторазового використання, що забезпечує точний яскравий результат фарбування волосся, у салонах краси – за допомогою Coloright – пристрою для стилістів для максимально персоналізованого досвіду заради досягнення бажаних результатів фарбування. Лідерство L’Oréal у сфері б’юті-технологій дає нам змогу розширити кордони технологій, доповнених наукою, щоб здійснити революцію в більш персоналізованому, інклюзивному та сталому досвіді краси.

Згадуємо технології L’Oréal, які компанія презентувала у 2021 році

На виставці CES 2021 L’Oréal представила екологічну систему Water Saver, яка дозволяє салонам краси знизити споживання води на 80%.

Розробка поєднала технологію оптимізації водоспоживання з використанням спеціально розроблених засобів для догляду за волоссям від L’Oréal Professionnel і Kerastase, що надходять безпосередньо до потоку води, якою миють волосся. 

Краплі води рівномірно розподіляються в потоці та наштовхуються одна на одну в заданому напрямку. Це зменшує їхній розмір і прискорює швидкість, полегшуючи змивання шампунів і бальзамів-ополіскувачів та оптимізуючи інші процедури.

L’Oréal Water Saver був створений у межах партнерства технологічного інкубатора L’Oréal зі швейцарською компанією Gjosa, яка опікується екологічними інноваціями. 

В українських салонах краси Water Saver має з’явитися вже цьогоріч.

Rouge Sur Mesure від YSL Beauty

На торішній виставці L’Oréal оголосила про створення першого розумного пристрою для домашнього використання, який дає можливість споживачам створювати власні персоналізовані відтінки помади – Rouge Sur Mesure від Yves Saint Laurent на основі технології Perso.

За допомогою цього розумного пристрою споживачі можуть створювати власні версії культової помади Velvet Cream Matte Finish від YSL у себе вдома. Пристрій використовує набори кольорових картриджів із палітр YSL – червоної, нюдової, помаранчевої та кольору фуксії. Кольори із цих картриджів можна комбінувати для створення унікальних відтінків помади. 

«‎Приміряти» на собі кольори помади можна за допомогою застосунку на основі  технології штучного інтелекту.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram