Спецпроєкти

У YouTube заявили, що відключення дизлайків позитивно вплинуло на контент-мейкерів


У своєму щорічному листі гендиректорка YouTube Сьюзан Войчицькі заявила, що відключення дизлайків позитивно вплинуло на контент-мейкерів.

Що змінило відключення дизлайків?

«Ми чули від багатьох із вас про видалення загальнодоступних показників „не подобається“ на YouTube, і я знаю, що це рішення було суперечливим. Деякі з вас згадували, що „не подобається“ допомагало вам вирішити, які відео дивитися. Однак людям не подобаються відео з багатьох причин, зокрема з тих, які не мають нічого спільного з відео, а це означає, що це не завжди точний спосіб вибрати відео для перегляду», – заявила гендиректорка YouTube Сьюзан Войчицькі.

Також вона пояснила, що помітила позитивну тенденцію в екосистемі YouTube. Це розв’язало такі проблеми, як «хейтерські атаки», від яких часто потерпали творці початківці й не лише вони.

«Ми хочемо, щоб кожен творець відчував, що може висловити себе без переслідувань або хейту», – ідеться в листі.

Також Сьюзан Войчицькі заявила, що вони досліджували відсутність дизлайків на багатьох тисячах відео й не помітили суттєвої різниці в кількості глядачів, незалежно від того, був підрахунок дизлайків чи ні.

Нагадаємо, що можливість залишати дизлайки залишається, але їхня загальна кількість не відображається. Автори також можуть бачити кількість дизлайків, якщо вони цього хочуть або вважають за потрібне.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь