Спецпроєкти

Засновник Amazon Джефф Безос запускає стартап для розробки технологій безсмертя


Мільярдер Джефф Безос найняв провідних науковців світу для роботи над проєктом Alto Labs. Стартап має на меті знайти спосіб біологічного перепрограмування та перемогти процеси старіння та смерть. 

Про це пише видання The Byte із посиланням на прес-реліз стартапу. 

Подробиці 

В основі проєкту лежатиме вивчення перепрограмування клітин штучного процесу повернення зрілих соматичних клітин у стан індукованих стовбурових клітин. Йдеться про те, що клітина теоретично після дозрівання може заново омолоджуватись, відновлювати людське тіло і навіть лікувати такі вікові захворювання як деменція. 

До команди стартапу вже увійшли доктор Шинью Яманаку, лауреат Нобелівської премії з медицини 2012 року за його роботу в дослідженні стовбурових клітин, і Дженніфер Дудна, співпризерка Нобелівської премії з хімії 2020 року за її роль у розробці інструменту редагування генів CRISPR. Генеральним директором Alto Lab став Хел Беррон, колишній головний науковий співробітник фармацевтичного гіганта GlaxoSmithKline.

Окрім Джеффа Безоса, проєкт також фінансує російсько-ізраїльський мільярдер Юрій Мільнер. На запуск стартапу вже було витрачено понад 3 мільярди доларів. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь