Спецпроєкти

Apple показала функцію Tap to Pay. iPhone зможе приймати платежі, як термінал


Apple показала функцію Tap to Pay для iPhone, яка перетворює смартфон на термінал для приймання платежів.  

Про це заявлено у пресрелізі Apple. 

Як працює Tap to Pay 

Tap to Pay – це спеціальна функція на iPhone, яка фактично замінює платіжний термінал. Продавець в інтернет-магазині або індивідуальний підприємець зможе прийняти на свій смартфон оплату з безконтактних кредитних та дебетових карт або інших цифрових гаманців. Зокрема будуть доступні платіжні системи American Express, Discover, Mastercard і Visa.

«Оскільки все більше й більше споживачів використовують для оплати цифрові гаманці та кредитні картки, Tap to Pay на iPhone забезпечить підприємствам безпечний, приватний та простий спосіб приймати безконтактні платежі та розблокувати новий досвід оформлення замовлення», – сказала Дженніфер Бейлі, віцепрезидентка Apple Pay та Apple Wallet.  

Зазначено, що всі транзакції, здійснені за допомогою Tap to Pay на iPhone, шифруються та обробляються, тобто, як і в разі з Apple Pay, Apple не знає, що купують або хто купує.

Бета-версія Tap to Pay буде доступною для бізнес-клієнтів Apple на iPhone навесні цього року. Застосунок працюватиме на всіх поколіннях iPhone, починаючи з XS, який вийшов у вересні 2018 року.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь