Спецпроєкти

У Києві почали безплатно стерилізувати домашніх тварин, які живуть із людьми старшого віку


У Києві почали безплатно стерилізувати домашніх тварин, які живуть із людьми старшого віку, що мають пенсійне посвідчення та проживають у столиці.

Про це повідомляють у КМДА.

Що передбачає ця кампанія?

Кампанію зі стерилізації домашніх тварин проводять спільно з КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», благодійним фондом «Happy Paw» і за підтримки компанії «Фокстрот».

Вона триватиме до 15 березня.

Люди старшого віку можуть безплатно стерилізувати своїх котів та собак за умови, якщо в них є пенсійне посвідчення та вони проживають у Києві.

Стерилізувати тварин можна в клініках комунального підприємства:

  • вул. Вірменська, 29;
  • вул. Електротехнічна, 5-А;
  • вул. Ярославська, 13-А.

Потрібно також попередньо записатися за телефоном: 067-218-32-65.

«У всьому світі стерилізація – це один із ключових інструментів для гуманного контролю чисельності безпритульних тварин. Безконтрольне розмноження котів та собак на вулиці – основна причина збільшення кількості безпритульних. Тож без масової стерилізації цю проблему не вирішити. На жаль, домашні тварини теж іноді поповнюють чисельність безпритульних через безвідповідальність їхніх власників, тому важливо стерилізувати всіх тварин: як домашніх, так і вуличних», – прокоментувала в. о. директорки КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталя Мазур.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь