Спецпроєкти

У ВДНГ демонтаж павільйону №19 назвали реконструкцією


Керівництво ВДНГ прокоментувало демонтаж павільйону №19, де проводили благодійний фестиваль «Кураж».

Про це йдеться на офіційній сторінці ВДНГ у фейсбуці.

Подробиці

Нагадаємо, що вчора, 3 лютого, засновниця «Куражу» Олена Гудкова повідомила, що на ВДНГ розпочали руйнувати павільйон №19. Раніше їй обіцяли зберегти будівлю.

4 лютого керівництво ВДНГ опублікувало заяву, де заявило, що задля можливості подальшої експлуатації цього павільйону ВДНГ та розміщення в ньому освітнього проєкту зараз проводиться підготовка до реконструкції будівлі – зокрема демонтаж стін і перекриттів.

За словами представників ВДНГ, павільйон №19 побудували на ВДНГ у 1975 році як павільйон товарів народного споживання – для нерегулярної демонстрації продукції передових промислових і господарських підприємств.

«На жаль, оригінальна конструкція і комунікації будівлі не передбачають можливості стаціонарного розташування в ній навчальних аудиторій, наукових лабораторій, бібліотеки та належного розміщення студентів, адже павільйон було створено з іншою метою», – додали в заяві.

Тобто павільйон №19 не підходить для освітнього процесу, а завдяки реконструкції та «сучасним конструктивним елементам» павільйон №19 матиме нове призначення.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь