Спецпроєкти

«Дія»‎ має намір ввести монетизацію для бізнесу та вийти на IPO


Екосистема «Дія» має намір стати прибутковою, ввести монетизацію для бізнесу та вийти на IPO. Про це заявив заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуба в інтерв’ю для dev.ua. 

Зараз «Дія»‎ формує бачення того, як має працювати монетизація для бізнесу, але там впевнені, що вона запрацює до кінця поточного року. 

Як можливий приклад для монетизації наводять сервіс «Дія.Підпис». Він дозволяє банкам відкривати рахунки за кілька хвилин в онлайні, що значно економить кошти. Тому можна встановити ціну за транзакції. 

«Це буде гривня, десять копійок або подібна сума, але на обсягах ми можемо підняти дуже великі гроші. Якщо Дія вийде за рахунок бізнесу на самоокупність – це вже буде велика перемога», – каже Олексій Вискуба.

Про IPO

У Мінцифрі є план, щоб «Дія» була трансформована з державного підприємства в щось на зразок ПрАТ і впродовж двох років вийшла на IPO. 

«Ми впевнені, що велика частина акцій (50%+1 акція) повинна належати державі. Але хочемо створити міжнародний борд, щоб отримати незалежність і стійкість», – коментує Олексій Вискуба.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь