Спецпроєкти

Філіп Фрай та міжпланетний експрес повертаються: незабаром вийде новий сезон мультсеріалу «Футурама»


Американський стримінговий сервіс Hulu замовив 20 нових епізодів культового сатиричного мультсеріалу «Футурама». Виробництво почнеться вже цього місяця, а прем’єра запланована на 2023 рік.  

Про це пише видання Variety. 

Подробиці

Над восьмим сезоном працюватимуть незмінні автори мультсеріалу Метт Ґрейнінґ та Девід Коен. Заявлено, що до озвучування «Футурами» повернеться більшість оригінальних акторів. Серед них Біллі Вест (Фрай, Зойдберґ), Кеті Саґал (Ліла) та Моріс ЛаМарш (Кіф). 

Наразі не розв’язано питання з Джоном ді Маджіо, який озвучував Бендера та кількох другорядних персонажів, але продюсери проєкту сподіваються, що він також приєднається до команди.  

Про мультсеріал «Футурама»

Сюжет розгортається навколо 25-річного доставника піци Філіпа Фрая, який випадково заморозив себе у кріогенній камері в останній день 1999 року та прокинувся через тисячу років – 1 січня 3000 року у Нью-Йорку. 

Згодом Фрай влаштовується посильним у невелику компанію «Міжпланетний експрес», яка працює над міжгалактичними перевезеннями вантажів. Таким способом глядачі протягом семи сезонів могли спостерігати за пригодами Фрая і його колег під час доставлення вантажів, а також у повсякденному житті.

«Футурама» відома своїм гумором та сатирою на сучасне суспільство. Жанр мультсеріалу часто визначають як антиутопію або пародію на наукову фантастику. 

У США перші 5 сезонів серіалу виходили на Fox Network із 28 березня 1999 року до 10 серпня 2003 року. З 2010 по 2013 рік зняли ще 2 сезони, і кількість епізодів зросла до 124. В Україні показ ішов на каналі M1 із 2007 по 2009 рік, а у 2018 році транслювався на каналі НЛО TV. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь