Спецпроєкти

Підлітки від 14 років зможуть отримати 1000 гривень за вакцинацію у «Дії»


Починаючи з 7 лютого 2022 лютого підлітки від 14 років можуть отримати гроші за вакцинацію за програмою «єПідтримка». Ковідну тисячу відтепер також можна буде витратити на освітні курси, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя та друкарську продукцію.

Про це повідомляють на сайті Міністерства цифрової трансформації України.

«Команді Мінцифри вдалось розробили унікальну програму – єПідтримка, яку можна трансформувати під потреби українців. Тепер і вакциновані українці від 14 років зможуть отримати тисячу гривень у Дії швидко та зручно. Та, наприклад, інвестувати у свої знання. Освітні курси, підручники тощо. До того ж на ці категорії гроші можуть витрачати не тільки підлітки», – зазначає Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Алгоритм дій для отримання тисячі за вакцинацію не змінюється. Щоб отримати гроші в межах «єПідтримки», необхідно оформити спеціальну картку «єПідтримка» в одному з банків-партнерів, завантажити застосунок «Дія» та оновити його до останньої версії, потім завантажити в застосунок зелений COVID-сертифікат. 

У застосунку «Дія» потрібно зайти в розділ «Послуги» й вибрати «єПідритмку». Після цього надіслати заяву на отримання коштів і вибрати картку «єПідтримка» для зарахування. Тисяча гривень прийде автоматично протягом 10 днів. 

У Мінцифрі повідомляють, що в межах «єПідтримки» було подано вже понад 8 млн заявок, оформлено 9,1 млн карток та витрачено 2,3 млрд гривень.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь