Спецпроєкти

Sony купує студію Bungie, яка раніше випускала ігри для Microsoft


Компанія Sony Interactive Entertainment купує студію Bungie, яка раніше випускала ігри для Microsoft.

Про це повідомили в Bungie.

Подробиці

Після того, як Microsoft оголосила про придбання компанії з виробництва ігор Activision Blizzard, капіталізація компанії Sony впала на 20% мільярдів доларів. На думку видання Bloomberg, інвестори Sony втратили певність, що компанія продовжить бути лідером в ігровій індустрії.

Нещодавно студія з виробництва ігор Bungie заявила, що Sony купила їхню компанію за 3,6 мільярда доларів. Умови купівлі мало що змінюють у діяльності студії. Bungie і далі залишатиметься мультиплатформною, збереже своє керівництво, творчу свободу та право видавати свої ігри самостійно.

У Bungie також заявили, що ця угода допоможе їм стати глобальною мультимедійною розважальною компанією і полегшить пошук нових працівників.

«У Sony ми знайшли партнера, який беззастережно підтримує нас у всьому, ким ми є, і який хоче прискорити наше бачення для створення ігор, що охоплюють покоління, зберігаючи водночас творчу незалежність, яка б’ється в серці Bungie», – додали у студії. 

Що відомо про студію Bungie?

Студія Bungie раніше входила до складу Microsoft і створювала для консолей Xbox серію шутерів Halo. Вони співпрацювали з 2000 до 2007 року. Коли вийшла гра Halo 3, студія стала незалежною, але випустила ще дві гри франшизи для Microsoft – Halo 3: ODST та Halo: Reach.

У 2010 році Bungie підписала контракт з Activision Blizzard. Разом ці два розробники створили гру Destiny. Через 9 років, у 2019, Bungie знову стала незалежною студією і розірвала контракт з Activision Blizzard.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь