Спецпроєкти

​​Допомога бізнесу: як подати заявку на грант на порталі Дія


Через повномасштабне вторгнення росії багато бізнесів мусили закритися або ж частково згорнути діяльність. Тому Дія спільно з міжнародними та українськими партнерами запускають гранти розміром 4000€ для малого й мікробізнесу.

Хто може подати заявку?

Підприємства, зареєстровані не пізніше 31 грудня 2021 року в Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській областях, які:

▪️ тимчасово перемістилися з цих областей або

▪️ постраждали внаслідок бойових дій та мають можливість це підтвердити. 

Які умови для бізнесу?

Підприємство має бути зареєстроване відповідно до чинного законодавства не пізніше 31 грудня 2021 року. Пріоритет надаватиметься компаніям, які виробляють життєво необхідні товари та послуги для цивільних і військових України. 

Повний перелік критеріїв дізнайтеся за посиланням  

Допомогу гарантовано отримають 300 підприємств. 

Це можливо завдяки фінансуванню Європейським Союзом та урядом Німеччини через програму технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізовує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проєкт реалізується програмою «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» cпільно з Мінцифрою, Мінекономіки, порталом Дія, Офісом з розвитку підприємництва та експорту і Дія.Бізнес. Партнер-виконавець: Фонд Східна Європа.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь