Спецпроєкти

Перша в Україні екранізація комікса: незабаром у прокат вийде фільм «Максим Оса та золото Песиголовця»


Уже 13 жовтня в кіно можна буде подивитися фільм «Максим Оса та золото Песиголовця». Це перша в Україні екранізація комікса: стрічка Мирослава Латика знята за мотивами однойменного коміксу Івана Баранька.

Більше про фільм: сюжет, знімання, хто в головних ролях

Історія створення фільму тягнеться з 2012-го року: за цей час у нього змінилися не лише кілька продюсерів, але й режисер. Фільмування завершив продюсер Валерій Боровик, для якого «Максим Оса та золото Песиголовця» став першим продюсерським досвідом.

За сюжетом події відбуваються у 1636 році. Польський король сплачує данину козакам, аби попередити повстання. Золото везуть до шинку Нахмана, де на нього чекає хорунжий Корсунського полку Максим Оса. Та замість загону з п’яти братчиків до корчми завертає напівживий козак з пустими капшуком. Разом із ним Оса вирушає на пошуки зниклих побратимів і знаходить їхні понівечені тіла в глибині лісу. Саме Максиму доведеться розгадати таємницю смерті козаків і віднайти втрачені скарби.

Компанія-виробник: Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Дистрибутори: FILM.UA Distribution та Кіноманія
Режисер: Мирослав Латик
Генеральний продюсер: Валерій Боровик
Продюсери: Олександр Дмитренко, Дмитро Хільченко, Наталя Вітрук
Оператор-постановник: Костянтин Пономарьов
Автори сценарію: Ігор Баранько, Мирослав Латик, Андрій Бабік
У ролях: Василь Кухарський, Ольга Макеєва, Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньга, Альбіна Корж, Анастасія Михальчук.

Раніше ми розповідали, який фільм змагатиметься за номінацію на «Оскар» від України.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь