Спецпроєкти

Річний сеанс проговорення травм: новий альбом Паліндрома «Придумано в черзі»


Сьогодні, 1 вересня, вийшов новий альбом львівського музиканта Степана Бурбана, більш відомого як Паліндром. Альбом має назву «Придумано в черзі».

Про реліз

Сам Степан пояснює, що альбом став для нього річним сеансом проговорення травм різного штибу:

«Тут і Скнилівська трагедія, до якої я мав дотик, коли був малим, пізніше – втрата сім’ї та усвідомлення цього вже значно пізніше, війна у моїй рідній країні. Також – постколоніальний синдром і травма, нанесена совком, та безліч особистих комплексів та ментальних травм. Коли деякі травми проговорені – нарешті з’являється простір для чогось цінного та справжнього, починаєш помічати щасливі моменти свого життя, вони теж є на альбомі».

Три пісні записані спільно з іншими музикантами – «Монтеск’є», Юрій Бондарчук та. Sasha Boole. Також на альбомі є два кавери – «Черемхова віхола» та «Рекет».

На альбомі є пісня «Кафе Надія», кліп на яку вийшов у серпні. Степан присвятив цей трек однойменному львівському кафе, яке викликає в нього теплу ностальгію:

«Там, де ангели сидять рум‘яні та ситі в обнімку». Послухайте новий сингл Паліндрома «Кафе Надія»

До «Придумано в черзі» також увійшла пісня, присвячена тимчасово окупованому Херсону – про повернення міста додому, до України.

Відсвяткувати повернення додому. Послухайте пісню Паліндрома про Херсон і подивіться відео від Ukraїner

Слухати альбом на різних платформах

Фото з обкладинки: фб-сторінка Паліндрома

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь