Спецпроєкти

«Символ незламності»: в Україні представили браслети, зроблені з останньої довоєнної партії «Азовсталі»


У Києві презентували «Символ незламності. Азовсталь» – спільну ініціативу фандрейзингової платформи UNITED24 та Групи «Метінвест» з використання останньої довоєнної партії Азовсталі задля збору коштів на підтримку України під час війни. 

Подробиці

Кожен браслет створений з 5 грамів сталі, виробленої на прокатному стані 3600 комбінату «Азовсталь». Саме з такої сталі в 1981 році була виготовлена шахта для запуску космічного корабля, у 2012-му – новий саркофаг на ЧАЕС.

У 2022 році листопрокатний цех, де багато років працював стан 3600, став місцем, де героїчно тримали оборону захисники й захисниці Маріуполя.

Презентація проєкту відбулася біля найбільшого прапора України, поруч з яким розмістили 17-метровий напис «Вірю в ЗСУ». Літери, також зроблені з Азовсталі, стоятимуть тут до 1 листопада.

«Слово “Азовсталь” з власної назви заводу перетворилося на назву загальну – символ мужності та сили духу всього українського народу, – говорить Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України. – Ми присвячуємо цей проєкт найнезламнішим людям світу – ЗСУ, а також кожному українцю, який захищає свою землю. Завдяки вашим пожертвам через UNITED24 “Армія дронів” вже закупила для фронту майже тисячу БПЛА. “Символ незламності” допоможе підсилити наших захисників новими важливими безпілотниками».

Дизайн браслетів з вигравіюваним гербом України розробив ювелірний дім SOVA. Під час втілення задуму керувались обмеженою кількістю самої сталі, яку неможливо поповнити, і великим накладом, адже такий браслет захочуть мати тисячі людей. 

Перша партія браслетів налічує 10 000 штук.

Браслет коштує 1500 грн. Доставляє його по всій території України власним коштом партнер проєкту «Нова пошта».

Браслет можна замовити у будь-яке відділення НП або поштомат чи купити у фірмових магазинах SOVA. 

Побачити літери з Азовсталі з 6 жовтня по 1 листопада: 

Меморіальний комплекс «Національний музей історії України у Другій світовій війні». 

Про UNITED24

Ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне місце збору пожертв на підтримку України. За п’ять місяців роботи UNITED24 зібрано майже 200 мільйонів доларів від громадян зі 110 країн. Серед амбасадорів UNITED24 – видатні спортсмени Андрій Шевченко та Еліна Світоліна, креативний директор Balenciaga Демна, американські актори Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд. 

Про «Армію дронів»

Проєкт «Армія дронів» це комплексна програма фандрейзингової платформи UNITED24, Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку, яка передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. 

«Азовсталь» – металургійний комбінат в українському Маріуполі, який навесні 2022 року став останньою фортецею Маріуполя. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь