Спецпроєкти

Meta планує звільнити понад 11 000 співробітників в усьому світі – Марк Цукерберг


Розробник соцмережі Facebook і засновник компанії Meta Марк Цукерберг заявив, що вирішив скоротити команду компанії приблизно на 13% – тобто звільнити понад 11 000 співробітників.

Цукерберг додав, що компанія також скоротить дискреційні витрати і продовжить призупинення найму.

Подробиці

Засновник Meta пояснив – через макроекономічний спад, посилення конкуренції і проблеми з рекламою дохід компанії став набагато нижчим, ніж очікувалося. Через це відбуваються зміни в роботі: скорочення витрат, пільг та площі нерухомості; реструктуризація команд, зокрема звільнення частини співробітників.

За словами Цукерберга, компанія спрямувала більше ресурсів на рекламні і бізнес-платформи та довгострокове бачення метавсесвіту.

Усім працівникам, які підпадають під скорочення, надійде електронний лист з поясненнями.

Засновник Meta також обіцяє покрити кожному звільненому співробітнику 16 тижнів базової зарплати, витрати на медичне обслуговування їхніх сімей на пів року, тримісячну підтримку кар’єрного зростання та імміграційну підтримку за потреби.

«Товариші по команді, які покинуть нас, талановиті та захоплені справою, вони зробили важливий вплив на нашу компанію та спільноту. Кожен із вас допоміг досягти успіху Meta, і я вдячний за це. Я впевнений, що ви продовжите робити чудову роботу в інших місцях», – прокоментував звільнення Цукерберг.

Інформація про плани розробника Facebook щодо масштабних звільнень з’явилася ще цього понеділка. Зазначалося, що скорочення тисяч співробітників пов’язані з глобальною економічною кризою. Тоді в Meta не прокоментували цю інформацію.

Масштабні скорочення стосуються не лише Meta: раніше про плани звільнення частини співробітників заявляв новий власник Twitter Ілон Маск. Гендиректор Tesla планує звільнити близько 3700 працівників задля зниження витрат.

Також Маск запроваджує й інші зміни: наприклад, хоче зробити синю галочку верифікації користувачів платною – за неї доведеться віддати 8 доларів на місяць. Також у ЗМІ з’являлися повідомлення, що Маск розглядає можливість зробити соцмережу платною для більшості людей, які в ній зареєстровані.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь