Спецпроєкти

Понад 110 співробітників Twitter оголосили про звільнення після ультиматуму Ілона Маска


Сотні співробітників Twitter Inc вирішили звільнитися з Twitter через ультимативні умови його нового власника Ілона Маска. Про це повідомляє Reuters.

Подробиці

Відомо, що вранці 16 листопада Маск направив електронний лист співробітникам Twitter, де зазначив, що щоб створити проривний Twitter 2.0 і досягти успіху в умовах зростаючої конкуренції, «нам потрібно буде бути надзвичайно жорсткими», тобто працювати більше і потужніше.

Електронний лист просив співробітників натиснути «так», якщо вони хочуть залишитися. Ті, хто не дасть відповіді до 17:00 за східним часом цього дня, будуть звільненими і отримають вихідну допомогу.

Раніше Маск вже звільнив половину співробітників, включаючи топ-менеджмент, і радикально змінює культуру компанії.

Власник соцмережі заявив, що його не хвилюють відставки, оскільки «кращі люди залишаються». Втім, повідомляється, що він зустрічався з деякими провідними співробітниками в четвер, щоб спробувати переконати їх залишитися.

Згідно з двома джерелами, компанія також повідомила співробітників, що закриє свої офіси та заборонить доступ до бейджів до понеділка.

Скільки людей збирається звільнитися?

Понад 110 співробітників Twitter принаймні на чотирьох континентах оголосили про своє рішення піти у своїх публікаціях. Близько 15 співробітників, більшість з яких займаються продажем реклами, заявили про свій намір залишитися в компанії.

У внутрішньому чаті соцмережі понад 500 співробітників написали прощальні повідомлення в четвер, повідомило джерело.

Точну кількість співробітників, які мають намір покинути компанію, встановити відразу не вдалося. У Twitter поки не відповідають на запит щодо коментаря про звільнення.

Багато користувачів соцмережі висловлюють занепокоєння щодо її майбутнього, адже серед тих, хто вирішив звільнитися, чимало інженерів, відповідальних за виправлення помилок і запобігання перебоїв у роботі сервісів.

Раніше ми повідомляли, що Маск запропонував запровадити у cоцмережі платну верифікацію – тобто за синю галочку користувачі мали платити 20 доларів на місяць. Функцію швидко прибрали через зростання кількості фейкових верифікованих акаунтів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь