Спецпроєкти

Великі американські компанії пропонують роботу колишнім працівникам Twitter


Американські технологічні фірми намагаються захантити тисячі колишніх співробітників Twitter Inc, яких звільнив Ілон Маск. Про це повідомляє Reuters.

Подробиці

Після придбання Twitter Ілон Маск звільнив топ-менеджерів і різко скоротив робочі місця. Близько половини робочої сили – 3700 співробітників – були звільнені.

Також за власним бажанням пішли у відставку працівники, незадоволені новими радикальними реформами Маска.

Зараз деякі компанії намагаються підібрати досвідчених інженерів, апелюючи до їхньої зневаги до методів найбагатшої людини у світі.

Директорка з персоналу американської компанії програмного забезпечення Hubspot Кеті Берк розкритикувала підхід Маска до звільнення співробітників, зокрема через те, що він нібито скоротив працівників, які критикували його на внутрішніх каналах компанії Slack.

«Великі лідери визнають, що дебати та незгода роблять вас кращими та є частиною процесу. Якщо ви хочете мати місце, де ви можете не погоджуватися (звичайно, у добрій, чіткій манері) з людьми, HubSpot найме», – написала Берк на Linkedin.

Її пост отримав понад 35 000 позитивних відгуків.

Гендиректорка CoderPad Аманда Річардсон у відкритому листі до експрацівників соцмережі заявила, що її компанія зважає насамперед на навички співробітників, а не на те, чи працюють вони віддалено/в офісі чи перепрацьовують.

Сам Маск поки жодним чином не прокоментував заяви керівників/-ць американських компаній. Водночас відомо, що власник Twitter після масштабних скорочень готовий до нових наймів. Минулого тижня The Verge повідомила, що рекрутери Twitter уже звернулися до інженерів із проханням приєднатися до «Twitter 2.0 — компанії Ілона».

«З точки зору найважчих наймів, я б сказав, що люди, які чудово пишуть програмне забезпечення, мають найвищий пріоритет», — сказав Маск.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь