Спецпроєкти

«30 років Свободи»: у Києві пройде міжнародна виставка сучасного цифрового та медіа мистецтва


21 грудня в Києві відкриється виставка сучасного цифрового мистецтва Ubiennale: інсталяції, відеоарт, VR та NFT-експонатів.

Подробиці

Виставка  Ubiennale продовжує подорожувати містами України й з 21 по 25 грудня мистецтво нових технологій, об’єднане загальною темою «30 років Свободи» представлять у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва.

«Сьогодні ми спостерігаємо війну у реальному часі, що є безпрецедентним, адже ніколи в історії людства війну не можна було побачити онлайн. Активно реагуючи на події в соціумі, українські митці концентрується на темі війни та документалізують її у своїх роботах», – куратор виставки.  

Протягом 5 днів можна буде подивитись мистецтво нових технологій — VR, AR, відеоарт та NFT експонати митців з понад 10 країн, що об’єднані загальною темою «30 років Свободи». Також на гостей будуть чекати роботи українських митців, присвячені війні. Подія буде супроводжуватись професійною панеллю обговорень за участі митців і кураторів з України, Іспанії, Німеччини, Франції, Польщі, Словенії та Чехії.

Раніше ми повідомляли, що культурний простір Squat 17b та проект Open Opera Ukraine влаштовують святкування ювілею українського філософа Григорія з 26 листопада по 20 грудня.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь