Спецпроєкти

Автентичні колядки у виконанні DANTES та Jamala: на MEGOGO виходить музичний фільм


24 грудня на медіасервісі MEGOGO відбудеться прем‘єра музичного фільму «Колядки на Кудрявці», який репрезентує українські традиції на сучасний лад. 

Подробиці

У проєкті звучать автентичні колядки з усієї України, які передавалися усно із покоління в покоління. Це перше їхнє звучання у цифровому форматі в сучасній музичній обробці на широкий загал.

Від задуму до реалізації фільму пройшло 2 місяці. Зйомки проходили з постійними перебоями світла та увімкненими генераторами. На майданчику зібралися українські виконавці — JAMALA, DANTES, WELLBOY, Tонка, TERY, ЮЮ, Lely45 та ЩукаРиба. Під кожного підібрали колядку та пропрацювали особливе виконання.  

Знімання фільму проходило на київській Кудрявці. Століття тому саме тут шанували українське Різдво. Але протягом десятиліть окупації радянським союзом всі українські традиції зникали з міст, а продовжували існувати лише у віддалених районах та селах. Тому саме простір «Кудрявка» повертає українцям забуті колядки у новому звучанні. 

Над проєктом працювала команда музичного каналу MEGOGO LIVE,  саундпродюсер Ярослав Маяк (Тонка) та фольклорний гурт ЩукаРиба. 

«Колядки на Кудрявці» — це можливість популяризувати українську музику. Розвінчати міфи та позбутися стереотипів, які дуже швидко утворюються навколо культурної сфери. Цими колядками ми звертаємося одночасно до різних сфер — самих артистів, до фольклористів, етнографів та до кожної людини. Ми зберегли оригінальність колядок, але осучаснили їх, щоб плейлист можна було слухати навіть просто в машині», коментує Ярина Сізик, учасниця гурту ЩукаРиба.

Подивитися «Колядки на Кудрявці» можна буде 24-го грудня на каналі MEGOGO LIVE та MEGOGO о 19:00. Також з 30-го грудня слухайте аудіоверсію на всіх майданчиках для прослуховування подкастів та музики. 

Раніше ми розповідали, що Музей Івана Гончара відкриває онлайн-проєкт «Українське Різдво» на підтримку ЗСУ.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь