Спецпроєкти

Київ отримав від уряду США спецтехніку та генератори для роботи на котельних та станціях теплопостачання


Київ отримав від уряду США спецтехніку та генератори для роботи на котельних та станціях теплопостачання, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

За програмою міжнародної технічної допомоги USAID Проект енергетичної безпеки надав КП «Київтеплоенерго» 4 екскаватори та понад 130 генераторів безоплатно.

Нові екскаватори-навантажувачі JCB допоможуть аварійникам оперативно усувати пошкодження тепломереж та відновлювати теплопостачання киянам.

Сучасні екскаватори вже доставили у столицю та найближчим часом задіють їх у роботі.

Дизельні генератори, надані USAID, передали на котельні, теплоелектроцентралі, станції теплопостачання, а також для потреб диспетчеризації та зв’язку. За допомогою генераторів, пояснює Кличко, вдасться зменшити перерви у постачанні тепла киянам у випадку аварій.

Також генератори допоможуть налагодити зв’язок між підрозділами «Київтеплоенерго» у разі тривалої відсутності електропостачання.

За сприяння USAID Проєкт енергетичної безпеки у Києві цього року замінили 11 км тепломереж, пошкоджених внаслідок ракетних обстрілів рф. Це дозволило відновити централізоване теплопостачання для понад 20 000 мешканців Києва.

Програма відновлення тепломереж реалізована у Подільському, Шевченківському, Оболонському та Святошинському районах. Саме в цих частинах міста інфраструктура зазнала найбільших руйнувань.

Раніше ми повідомляли, що Kyiv Animal Rescue Group збирає кошти на експедиційний бус, щоб рятувати тварин з небезпечних регіонів – от як можна долучитися до збору.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь