Спецпроєкти

Мінцифри підбило підсумки року цифрової незламності – де дивитись


Мінцифри опублікувало перелік перемог та досягнень за 2022 рік. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Подробиці

У «Дії» запустили 39 нових сервісів у застосунку та на порталі. Впевнено рухаємося до цифровізації 100% найпопулярніших послуг, – йдеться у повідомленні.

Мінцифри створили  відеоролик та сайт  з перемогами та досягненнями за 2022 рік  з головними підсумками.

«Цифрова держава розвивається, незважаючи на повномасштабне вторгнення та першу у світі кібервійну. Наша команда активно працювала над розвитком Дії. Реагувала на виклики війни та потреби українців.  Кожного дня і ночі ми працювали, вели перемовини щодо діджитал-санкцій проти росії та навіть створили ІТ-армію»,– наголосив Міністр Федоров.

Цілі міністерства залишилися незмінними, серед яких повна цифровізація держави.

Але додалися нові напрями: воєнні послуги, розвиток military-tech. Україна — одна із лідерів за кількістю Старлінків, у нас їх 22 тисячі. 440 тисяч користувачів у чатботі єВорог. Власна Армія дронів. Підтримка топових світових компаній та цифрова блокада рф, яка відкинула її у розвитку на 20 років. Технології допомагають військовим, змінюють хід війни та зберігають життя, – наголошують у Мінцифри.

Повний список досягнень Мінцифри дивіться у презентації за цим посиланням.

Раніше ми повідомляли, що у «Дії» доступна послуга єОселя: пільговий кредит від держави на житло.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь