Спецпроєкти

Діти-кияни з малозахищених категорій і діти військовослужбовців отримали подарунки від британських волонтерів

Діти-кияни з малозахищених категорій, а також діти військовослужбовців і загиблих героїв отримали подарунки від британських волонтерів в рамках акції «Подаруй дітям України Різдво», повідомили в КМДА.

Завдяки цій акції понад 3000 дітей-киян отримають різдвяні подарунки. Близько 1000 дітей – із багатодітних родин, сімей, які втратили годувальника, дітей з інвалідністю, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Також подарунки отримають і більше 350 дітей з родин військовослужбовців та родин загиблих героїв.

Ще частина подарунків поїде до лікарні Охмадтит.

01/3

Акцію ініціювали в середній школі Клейдон поблизу Іпсвіча (Англія), а участь у ній взяли десятки волонтерів. Завдяки ініціативі зібрали зібрали 25 тисяч подарунків для дітей України.

«Ми зробили конвой до Словаччини в жовтні, ми організували 15 транспортних засобів від Plant and Hire Aid Alliance – і вирішили, що було б чудово подарувати українським дітям Різдво! Команда отримала 2000 упакованих подарунків від громадської та машинобудівної фірми JCB, а також 10 000 розпакованих іграшок від Kids Out і Key Craft Global, з яких наші волонтери і формували подарунки. Вони їхали із Саффолка до Кошице (Словаччина), а вже звідти відправилися до міст України», – прокоментував організатор акції у Великобританії Джеремі Фіш.

Раніше ми повідомляли, що в Києві відкрили додаткові пункти обігріву, оснащені генератором. В них можна зігрітися та підзарядити гаджети.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь