Спецпроєкти

Сучасну версію «Щедрика» виконали на Центральному вокзалі – відео


Інженери виконали сучасну версію «Щедрика» на Центральному столичному вокзалі, щоб ще раз нагадати світові про українське походження знаменитого твору. 

Подробиці

Розробники GlobalLogic, що спеціалізуються на музичних технологіях, записали та виконали сучасну версію всесвітньо відомої колядки «Щедрик» Миколи Леонтовича. Оновлене звучання створене завдяки програмному забезпеченню, розробленому в компанії. 

Вибір композиції не випадковий – це нагода нагадати світові про українське походження славетного композитора.

Цьогоріч відзначається 100-річчя першого виконання «Щедрика» в США, відтоді композиція стала найулюбленішою різдвяною колядкою у світі.

«Ми надзвичайно вдячні “Укрзалізниці” за можливість виконання “Щедрика” у головному приміщенні Центрального вокзалу – виступ відбувся у День Збройних Сил України, що стало особливо символічно» , – зазначила віце- президентка GlobalLogic Ukraine Анна Щербакова.

Місце виконання також не випадкове: Центральний вокзал у Києві під час війни став серцем країни, – йдеться у повідомленні. 

Раніше ми розповідали, що до сторіччя «Щедрика» у Карнегі-Голл відбувся масштабний концерт на честь українського різдвяного хита.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь