Спецпроєкти

Де шукати роботу переселенцям 50+? Допомагає проєкт «Трудолюб» – і от як до нього можуть долучитися українські компанії


Проєкт «Трудолюб» від фонду «Життєлюб» шукає компанії, готові відкривати вакансії для переселенців віку 50+. 

«З 24 лютого 2022 року в Київ приїхали понад 200 тисяч вимушених переселенців. Це люди з Маріуполя, Мелітополя, Краматорська, Нової Каховки та інших окупованих та прифронтових населених пунктів. Всі вони починають нове життя у незнайомому місті, й всім їм потрібна робота», – йдеться у пресрелізі фонду.

У базі «Трудолюбу» є вже кілька тисяч переселенців, що шукають роботу. Це представники різних професій – кухарі, стоматологи, економісти, юристи, флористи, працівники відділів кадрів та бухгалтерії, вихователі дитячих садочків, тренери спортивної акробатики та стретчингу, представники сфери торгівлі та ті, хто має досвід у банківській справі.

«Трудолюб» регулярно влаштовує заходи, де люди 50+ можуть познайомитися один з одним і попрацювати з експертами. Експерти вчать їх сучасним інструментам пошуку роботи, показують, як писати резюме та супровідні листи, поводитися на співбесідах.

Нові учасники «Трудолюбу» розповідають про свої страхи щодо роботи. З найрозповсюдженіших скарг: на ринку мало вакансій для людей віку 50+ років, відмови у працевлаштуванні після питання HR про вік, відсутність реакції на резюме.

У фонді шукають партнерів серед українських компаній, які готові надавати робочі місця вимушеним переселенцям віку 50+, брати їх на стажування або організувати для них професійні курси. Якщо це ваша компанія, просять писати на пошту: ia.trudolub@gmail.com, щоб разом знайти ефективний та зручний варіант співпраці.

Раніше ми розповідали, яка зараз ситуація на українському ринку праці: затребувані вакансії, їхня кількість та середні зарплати в різних регіонах.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь