Спецпроєкти

Ціни на авіаперельоти зростуть наступного року по всьому світу – причини


Наступного року вартість авіаквитків по всьому світу зросте у різних напрямках від 6 до 19%. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на звіт American Express Global Business Travel.

Подробиці

Ціни на квитки вже зросли, порівнюючи з періодом до пандемії, яка завдала шкоди подорожам та змусила авіакомпанії скоротити пропускну спроможність. 

До головних чинників підвищення вартості проїзду в наступному році належать:

  • інфляція; 
  • зростання цін на пальне;
  • нестача пропускної спроможності.

Вищі тарифи між Європою та Азією також обумовлені змінами маршрутів для уникнення повітряного простору рф, закритого для багатьох авіакомпаній після вторгнення росії в Україну. Через це збільшується час у дорозі на три години, що призводить до зростання витрат пального.

Подорожчання на 12% в напрямку Азія – Європа повʼязане з тарифами економкласу, водночас прогнозується, що квитки бізнес-класу на рейси між континентами зростуть у середньому на 7,6%. Тарифи в Північній Америці та Азії можуть підскочити на 5,6%.

Згідно зі звітом, одна з найбільших змін стосуватиметься квитків бізнес-класу в Австралії, вартість яких, за прогнозами, зросте приблизно на 19%. Хоча попит повернувся до рівня, що існував до пандемії, однак авіакомпанії скоротили можливості для розвʼязання таких проблем, як брак персоналу та висока вартість пального, що призвело до зростання цін на квитки.

Раніше ми повідомляли, що компанія Apple втратить 6 мільйонів iPhone Pro через протести.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь