Спецпроєкти

ЗМІ: найбільший завод із виробництва iPhone скоро запрацює на повну потужність


Постачальник Apple компанія Foxconn планує відновити виробництво на заводі в Чженчжоу на повну потужність приблизно наприкінці грудня – на початку січня. Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерело.

Подробиці 

Компанія Foxconn збирає близько 70% iPhone, а завод у Чженчжоу виробляє більшість моделей преміумкласу, включно з iPhone 14 Pro. Зазначається, що виробництво нині поступово відновлюється, і йде набір нового персоналу. 

«Якщо набір пройде успішно, то для відновлення повноцінного виробництва може знадобитися близько трьох-чотирьох тижнів», – повідомило джерело, вказавши на період з кінця грудня до початку січня.

Друге джерело Foxconn, знайоме з ситуацією, зазначило – компанія сподівається відновити виробництво в повному обсязі «якнайшвидше», але не змогло назвати терміни.

Передісторія: 

Тисячі співробітників звільнились в жовтні через хронічну нестачу продовольства на заводі у Чженчжоу. Їх замінили нові працівники, які згодом повстали проти оплати праці та карантинних заходів.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що протести на виробництві Apple у Чженчжоу можуть призвести до недовипуску близько 6 мільйонів iPhone Pro цьогоріч.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь