Спецпроєкти

Анімація «Я та моя кремезна дупа» про розлади харчової поведінки доступна на Takflix. Частину коштів відправлять на «Повернись живим»


На платформі Takflix вийшла анімація «Я та моя кремезна дупа» польсько-української режисерки і мультиплікаторки Єлизавети Письмак. Центральні теми стрічки – ставлення жінок до свого тіла і розлади харчової поведінки.

Сюжет і проблематика

У центрі сюжету героїня, яка не влізає в нові штани і через це починає голодувати. Від виснаження у дівчини починаються марення.

Тема розладів харчової поведінки залишається актуальному: кількість таких розладів у світі зросла з 3,4% до 7,8% у період з 2000 по 2018 рік (Американський журнал клінічного харчування , 2019). 70 мільйонів людей у ​​всьому світі живуть із порушеннями харчування. (Національна асоціація розладів харчування).  За деякими дослідженнями, до 40% людей, які худнуть, мають ознаки компульсивного переїдання.

Про стрічку

Стрічка «Я та моя кремезна дупа» має українські та англійські субтитри й доступна в усьому світі.

Анімація посіла друге місце на міжнародному студентському конкурсі програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.

10% з кожного квитка на фільм Takflix передає до фонду «Повернись живим», ще 50% – творцям кіно.

Раніше ми повідомляли, що український короткометражний фільм  «Це побачення» покажуть на Берлінському кінофестивалі, що відбудеться 16-26 лютого 2023 року.  Це історія про життя в столиці країни, в якій триває повномасштабна війна.Фільм є першим проєктом власного виробництва онлайн-кінотеатру Takflix.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь