Спецпроєкти

Про Київ під час війни: український фільм покажуть на Берлінському кінофестивалі


Короткометражний фільм «Це побачення» (It’s a Date) відібрали до міжнародного конкурсу 73-го Берлінського кінофестивалю, що відбудеться 16-26 лютого 2023 року.

Подробиці 

«Це побачення» — перша ігрова стрічка режисерки Надії Парфан. Це історія про життя в столиці країни, в якій триває повномасштабна війна.

Продюсерами стрічки є Ілля Гладштейн та Надія Парфан (Phalanstery Films) та Ірина Ковальчук (Radar Films). Фільм є першим проєктом власного виробництва онлайн-кінотеатру Takflix.

Після Берлінале фільм вийде онлайн на британській платформі Nowness.com і в українському онлайн-кінотеатрі Takflix.com разом з іншими стрічками спецпроєкту Ukrainian Talents at Nowness.

Фільм зняли в рамках україно-британського спецпроєкту Ukrainian Talents at Nowness за підтримки Британської ради в Україні в межах Сезону культури Велика Британія/Україна, німецького культурного центру «Ґете-Інститут» та шведської кінокомпанії Story AB.

Надія Парфан — українська режисерка, засновниця онлайн-кінотеатру українського кіно Takflix. Зняла фільми «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», «Жінки, що грають в ігри», «Reve ta Stohne» on tour», «Я не хотіла робити фільм про війну».

Раніше ми розповідали, що український фільм «Залізні метелики» увійшов у програму головного кінофестивалю США «Санденс».

«Залізні метелики» – це документальний фільм, який досліджує обставини збиття літака MH17, риторику російських пропагандистів навколо цієї події та реакцію світової спільноти на цей злочин.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь