Спецпроєкти

Apple працює над розробкою сенсорних екранів у MacBook Pro


Apple у 2025 році планує випустити перший MacBook Pro із сенсорним інтерфейсом в рамках масштабного оновлення. Про це повідомляє Bloomberg.

Подробиці 

Наразі розробники компанії активно працюють над розробкою сенсорного інтерфейсу MacBook Pro, зазначають джерела видання.

Очікується, що перший сенсорний MacBook Pro від Apple збереже традиційний дизайн ноутбука, зокрема стандартний трекпад і клавіатуру. Однак екран ноутбука підтримуватиме сенсори, як iPhone або iPad. Водночас зазначається, що запуск ще не завершений, тож плани можуть змінитися.

Apple в рамках оновлення MacBook Pro також планує перевести свої дисплеї на технологію органічних світлодіодів, або OLED. Зараз компанія використовує LCD, рідкокристалічні дисплеї, на своїх комп’ютерах Mac, але iPhone і Apple Watch послуговуються OLED-технологією. Ці екрани мають поліпшену яскравість і колір, і технологія також застосовуватимуться в iPad Pro в першій половині 2024 року.

Понад десять років компанія стверджувала, що сенсорні екрани погано працюють на ноутбуках і що iPad є кращим варіантом для прихильників сенсорного інтерфейсу. Apple також стурбована тим, що комп’ютери Mac з сенсорним екраном можуть скоротити продажі iPad.

Представник компанії Apple у Купертіно відмовився від коментарів щодо цієї інформації.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що Apple планує запустити виробництво власних дисплеїв у 2024 році, відмовившись від Samsung. Таким чином компанія прагне знизити обсяги технологічного партнерства з Samsung та LG, та збільшити кількість власних компонентів.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь