Спецпроєкти

Apple відкладає випуск окулярів доповненої реальності, які мали вийти у 2023-му


Компанія Apple вирішила відкласти випуск AR-окулярів через технічні проблеми. При цьому навесні планується презентація MR-гарнітури. Про це повідомляє Bloomberg.

Подробиці

Спочатку компанія анонсувала випуск окулярів у 2023 році, але відклала запуск гаджета на 2025-ий. Тепер Apple відклала презентацію на невизначений термін. 

Зміни в планах свідчать про проблеми, з якими зіткнулася компанія через  розробки в нової галузі. Компанія робить ставку на те, що пристрої AR та VR можуть стати основним джерелом доходу, наголошують у виданні.

Змішана реальність (Mixed Reality або MR) – це технологія, яка об’єднує віртуальну реальність (VR) і доповнену реальність (AR). Перший гаджет змішаної реальності – смарт-окуляри, які допомагають орієнтуватись у просторі та доповнюють його різною корисною інформацією. 

Гарнітура змішаної реальності Apple має бути представлена цього року. Її вартість складатиме $3000. Компанія планує зосередитися на зниженні ціни на наступну версію MR-пристрою змішаної реальності, яка очікується у 2024-му або на початку 2025-го.

Раніше ми повідомляли, що Apple працює над розробкою сенсорних екранів у MacBook Pro. Очікується, що перший сенсорний MacBook Pro від Apple збереже традиційний дизайн ноутбука, зокрема стандартний трекпад і клавіатуру.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь