Спецпроєкти

Фільм Шона Пенна про війну в Україні покажуть на Берлінале


На 73-му Берлінському міжнародному кінофестивалі покажуть фільм про російсько-українську війну, знятий американським актором і режисером Шоном Пенном. Про це повідомляють на сайті фестивалю.

Подробиці 

Документальний фільм матиме назву Superpower («Суперсила»). Шон Пенн  працював над стрічкою разом із продюсером і режисером Аароном Кауфманом. 

До стрічки увійшли кадри, зняті Пенном в Україні ще у листопаді 2021 року. У фільмі є епізоди із Зеленським, а також зображене життя у Києві на початку повномасштабного вторгнення.

Спеціальний показ фільме припаде на річницю повномасштабного вторгнення росії на територію України.  

Берлінський кінофестиваль відбудеться з 16 до 26 лютого 2023 року.

Раніше актор Шон Пенн приїзджав до Києва, де передав Президенту Зеленському свою статуетку «Оскар» до закінчення війни, як символ віри в перемогу. Президент Зеленський вручив Пенну орден «За заслуги» ІІІ ступеня за підтримку та вагомий внесок у популяризацію України у світі.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що короткометражний фільм «Це побачення» (It’s a Date) відібрали до міжнародного конкурсу 73-го Берлінського кінофестивалю. «Це побачення» — перша ігрова стрічка режисерки Надії Парфан, яка є історію про життя в столиці країни, де триває повномасштабна війна.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь