Спецпроєкти

Власне житло для чотирьох тисяч українців: UNITED24 запустила перший проєкт «Відбудови України»


За кошти, зібрані платформою UNITED24, відновлять 18 багатоквартирних будинків у Київській області. Про це повідомляє Мінцифра.

Подробиці

Будинки побудують в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, а також у селах Бузове та Мила Дмитрівської територіальної громади. У власне житло зможуть повернутися 4 237 українців.

Крім цього, український футболіст та амбасадор UNITED24 Андрій Шевченко взяв на себе відновлення стадіону в Ірпені, зруйнований армією рф.

Для відновлення осель потрібно 719 млн гривень. Завдяки донорам UNITED24 зі 110 країн вже зібрали понад 504 млн гривень. Кошти виділятимуться також з держбюджету і внесків мешканців.

Платформу UNITED24 запустили з ініціативи Президента у травні 2022 року. Через платформу можна задонатити на оборону та розмінування, медичну допомогу та відбудову України.

Раніше ми повідомляли, що UNITED24 разом із Uber запустили міжнародну фандрейзингову кампанію «Keep Ukraine Moving». Її мета – зібрати кошти на автівки швидкої допомоги і розповісти світові історії українських водіїв, які допомагають країні під час війни. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь