Спецпроєкти

Бренд keep® презентував лімітований дроп рюкзаків – їх можливо отримати за донат


У дропі keep 4308 три рюкзака, які не доступні у продажу. Вироби можна отримати за донат під час розіграшу на сторінках @signal.fund та @keeppacks.  

Лімітована серія «Поділ 4308» зроблена з водовідштовхувального нейлону та має додаткову розгрузку в формі бронежилета зроблену з CORDURA® 500D.

У дропі 4308 маніфест присвячений «Азову». Авторкою тексту є Ірина Виговська: 

«Кожен твій рух буде з думкою, зі змістом, буде у пам’яті. Кожен твій рух означатиме, що ти не осторонь. Ти робиш все в ім’я перемоги і ні на секунду не забуваєш, якою ціною ти ходиш містом із рюкзаком.

Бути разом означає бути сильними. Стояти плечем до плеча. Як стіна, через яку не перелізеш. Створювати кордон між тим, що захищатимеш попри все, і тим, що з часом поросте травою. Бути разом означає ніколи не залишати своїх. Особливо, коли свої йдуть до бою. За тебе і заради країни.

Ворог боїться Азову.
Але він не знає, що Азов тепер — вся країна.
І ти»

Умови розіграшу

Розіграш триватиме з 20 лютого до 10 березня 2023 року. 

Для участі необхідно:

  • зробити внесок у Монобанку на суму, кратну 500 грн ( зазначивши в коментарях переказу свій профіль у Instagram).

Протягом трьох тижнів команда розіграє по одному рюкзаку серед учасників.  Третього переможця оголосять 10 березня.

Всі зібрані кошти направлять в Signal Fund – офіційний  фонд-партнер АЗОВ.

Раніше ми повідомляли, що бренд верхнього одягу і аксесуарів S-cape створив серію дизайнерських патчів Sila Ptakha, створену за мотивами зразків вишивки з фондів Музею Івана Гончара. Перша колекція нараховує п’ять патчів-нашивок присвячених вишивкам етнографічним регіонам країни – Полтавщини, Буковини, Київщини, Поділля та Чернігівщини.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь