Спецпроєкти

Два українські фільми отримали нагороди на Берлінале


Українські фільми «Прокидаючись у тиші» та «Це побачення» отримали нагороди 73-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, повідомляє Держкіно. 

Подробиці 

  • Українсько-німецький документальний фільм Міли Жлуктенко та Даніеля Асаді Фаезі «Прокидаючись у тиші» отримав нагороду за найкращий короткометражний фільм у програмі Generation Kplus на Берлінале.

У картині йдеться про війну очима українок та дітей, що через російську війну в Україні вимушено знайшли прихисток у Німеччині. 

  • Фільм Надії Парфан «Це побачення» отримав відзнаку Міжнародного журі. Картина про життя у місті під час повномасштабного вторгнення була продемонстрована у межах програми Berlinale Shorts 2023.

Стрічка оповідає історію про життя в столиці країни, в якій триває повномасштабна війна. Фільм є першим проєктом власного виробництва онлайн-кінотеатру Takflix.

Берлінський міжнародний кінофестиваль пройшов із 16 до 26 лютого.

Раніше ми повідомляли, що українську документальну стрічку «Ми не згаснемо» режисерки Аліси Коваленко номіновано на премію Берлінале у конкурсі Generation 14+. Фільм оповідає історію чотирьох підлітків, які живуть на фоні загрози ескалації війни.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь