Спецпроєкти

«Ми не згаснемо»: українську документальну стрічку номіновано на премію Берлінале


Документальна стрічка «Ми не згаснемо» режисерки Аліси Коваленко, візьме участь у конкурсі Generation 14+ на 73-му Берлінському міжнародному кінофестивалі. 

Подробиці

Стрічка про дорослішання підлітків на сході України на тлі війни увійшла до програми присвяченій фільмам про дітей та підлітків. 

Фільм оповідає історію чотирьох підлітків – Андрія, Руслана, Іллі, Лізи і Лєри, які живуть на фоні загрози ескалації війни. Вони не здаються та намагаються йти за покликом своїх мрій. Одного разу мандрівник пропонує їм відправитись у подорож до вершин Гімалайських, що стає для них ковтком надії та віри в себе.

Режисерка Аліса Коваленко працювала над фільмом «Ми не згаснемо» з 2019-го року. Однак із початком повномасштабного вторгнення доєдналась до лав Української Добровольчої Армії. У війську Аліса перебувала 4 місяці перед тим, як повернутись до роботи над стрічкою. 

Світова прем’єра фільму відбудеться в лютому на Berlinale. 

Берлінський міжнародний кінофестиваль відбудеться із 16 до 26 лютого.

На Берінале представлені ще дві стрічки, що присвячені темі повномасштабного вторгнення росії в Україну – «Східний фронт» Віталія Манського та Євгена Тітаренко і «Суперсила» Шона Пенна та Аарона Кауфмана.

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що українська режисерка Катерина Горностай увійшла до складу журі секції Generation 14plus Берлінського міжнародного кінофестивалю

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь