Спецпроєкти

Українська режисерка Катерина Горностай увійшла до складу журі Берлінале


Українська режисерка Катерина Горностай увійшла до складу журі секції Generation 14plus. Ця програма присвячена фільмам про дітей та підлітків. Про це йдеться на сайті фестивалю. 

У 2021 році її повнометражний фільм «Стоп-Земля» здобув «Кришталевого ведмедя» як найкращий фільм від Молодіжного журі в програмі «Покоління 14+» на Берлінале. 

Катерина Горностай – українська режисерка та сценаристка. Дебютувала як режисерка документального кіно, але згодом почала працювати з ігровим кіно та гібридними формами. У 2015 році її короткометражний ігровий фільм «Геть» переміг у Національному конкурсі Міжнародного кінофестивалю  «Молодість». 

Крім Горностай, до складу міжнародного журі Generation 14plus 2023 увійшли німецький кінематографіст Фіон Мутерт та колумбійська режисерка Хуаніта Онзага.

Берлінський кінофестиваль відбудеться з 16 до 26 лютого 2023 року.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що фільм Шона Пенна про війну в Україні покажуть на Берлінському міжнародному кінофестивалі. Документальний фільм матиме назву Superpower («Суперсила»). Спеціальний показ фільме припаде на річницю повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Раніше ми пояснювали, чому варто подивитися «Стоп-Земля», навіть якщо ви далеко не підліток.

Фото: Роман Шаламов

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь