Спецпроєкти

На MEGOGO вийшов документальний фільм про українських митців, які народилися на сході країни. Серед героїв – Євген Філатов та Алевтина Кахідзе


7 лютого на медіасервісі MEGOGO відбулася премʼєра документального фільму «Культурний код України: Схід» режисера Олександра Козаченко. 

Подробиці 

У фокусі стрічки – схід України, де народилися та сформувалися герої фільму. Вони розмірковують про українську культуру та культурну ідентифікацію. 

Основний акцент фільму зроблений на особистих історіях героїв через спогади дитинства, на тому, як змінилися їхні уявлення та думки у міру дорослішання.

У фільмі знялися

Роман Мінін, український художник (народився в Мирнограді Донецької області); 

  • Любов Якимчук, поетеса, публіцистка (народилася в Первомайську Луганської області); 
  • Євген Філатов, музикант, композитор, саундпродюсер (народився в Донецьку); 
  • Алевтина Кахідзе, художниця, засновниця приватної резиденції для художників (народилася у Жданівці Донецької області); 
  • Олександр Чекменьов, фотограф, фотожурналіст (народився в Луганську). 

«Герої фільму розповідають про те, що, на їхню думку, впливає на формування особистості та світогляду і що вплинуло саме на них. Вони говорять про особливості життя та роботи у різних сферах в індустріальному регіоні, про його історію та про те, чому він культурно, економічно та ціннісно опинився у такій ситуації, яку ми бачимо зараз», – зазначив режисер Олександр Козаченко. 

Знімання стрічки відбулись у 2021 році, до повномасштабного вторгнення росії.

Стрічку можна безкоштовно подивитись на медіасервісі MEGOGO. 

Раніше ми розповідали, що MEGOGO запускає новий формат фільмів – аудіоверсії кінострічок. Це аудіодоріжки фільмів, доповнені описами дій, які відбуваються на екрані. Тепер фільми можна слухати без візуального супроводу. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь