Спецпроєкти

Не бачити, а чути: MEGOGO запускає новий формат фільмів


Медіасервіс MEGOGO презентує новий формат контенту – аудіоверсії кінострічок, повідомляють у пресрелізі компанії. Це аудіодоріжки фільмів, доповнені описами дій, які відбуваються на екрані. Тепер фільми можна слухати без візуального супроводу.

Подробиці

Наразі на платформі вже доступно п’ять фільмів на слух:

  • «Друзі назавжди»,
  • «Почни спочатку»,
  • «Мослі»,
  • «Збірка промінців надії»,
  • «Мавританець».

Список стрічок поповнюватиметься.

Послухати аудіофільми можна за умови нестабільного інтернет-зʼєднання. Також всі фільми на слух можна завантажити на смартфон і слухати в режимі офлайн.

Де шукати

Всі стрічки знаходяться в розділі «Аудіо» в окремому підрозділі, а також доступні у пошуку за запитом «фільми на слух». Розділ «Аудіо» доступний в додатку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay.

Раніше MEGOGO розширив список контенту для людей з порушенням слуху. та випустив два масштабні проєкти жестовою мовою. Зокрема запущено «Портал психології» та аудіосеріали жестовою мовою, які можна переглянути на сервісі безкоштовно.

Також ми повідомляли, що на MEGOGO відбулась прем‘єра музичного фільму «Колядки на Кудрявці», що репрезентує українські традиції на сучасний лад.

У фільмі взяли участь JAMALA, DANTES, WELLBOY, Tонка, TERY, ЮЮ, Lely45 та ЩукаРиба.

 

 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь