Спецпроєкти

MEGOGO випустив два масштабні проєкти жестовою мовою


До міжнародного дня жестових мов MEGOGO розширив список контенту для людей з порушенням слуху. Зокрема запущено «Портал психології» та аудіосеріали жестовою мовою, які можна переглянути на сервісі безкоштовно.

Деталі

«Портал психології» – це пізнавальне шоу, яке веде психологиня MEGOGO Варвара Агаркова. Його створено для підтримки ментального здоров’я людей з порушеннями слуху. У кожному з епізодів фахівці дають поради або проводять арт-терапію.

Зараз відзнято вісім серій, чотири з яких уже можна подивитися на платформі. 

Також команда «Дивись як чутно» розпочала адаптацію жестовою мовою оригінальних аудіосеріалів сервісу. Уже доступний аудіосеріал «Куренівка: історія київського потопу»,  який розповідає про техногенну аварію в Києві 1960-х років. У жовтні вийде «Припʼять», а пізніше запланований випуск серіалів «Маятник: життя і футбол Валерія Лобановського» та «Літо в Антарктиді».

Соціальна ініціатива «Дивись як чутно» заснована медіасервісом MEGOGO. Серед іншого, команда створює можливість перегляду кращого світового контенту для глядачів із порушеннями слуху (переклад жестовою мовою). На платформі доступний окремий розділ із контентом жестовою мовою, який налічує понад 1000 годин,  а також функціонує інтерактивний телеканал «Дивись як чутно». 

Раніше ми повідомляли, що на MEGOGO з’явилися аудіомаршрути для пробіжок Києвом.

Також почитайте наш матеріал про те, як розмовляти жестовою мовою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь