Спецпроєкти

Єврокомісія заборонила своїм співробітникам користуватися TikTok – причини


Європейська комісія закликала співробітників не користуватися соцмережею TikTok  через проблеми з безпекою, пов’язані з практикою збору персональних даних. Про це повідомляє видання Bloomberg. 

Подробиці 

Співробітникам було наказано видалити застосунок з персональних мобільних телефонів і корпоративних пристроїв, підтвердив прес-секретар комісії. 

«Цей захід спрямований на захист Комісії від загроз кібербезпеки та дій, які можуть бути використані для кібератак на корпоративне середовище Комісії», – йдеться в заяві виконавчого органу ЄС. 

Комісія дала співробітникам час для видалення додатку до 15-го березня 2023-го року.

«Ми розчаровані цим рішенням, яке, на нашу думку, є помилковим і ґрунтується на фундаментальних хибних уявленнях. Ми зв’язалися з Комісією, щоб прояснити ситуацію», – заявив представник TikTok. 

Західні уряди, включаючи США і Великобританію, все більше стурбовані потенційною загрозою TikTok для національної безпеки у світі. 

Європейський Союз стає все більш агресивним у своєму підході до TikTok. Після розмови з генеральним директором TikTok Шоу Зі Чу в січні комісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон заявив, що ЄС заборонить мережу, якщо вона не буде дотримуватися правил модерації контенту і даних.

Раніше ми повідомляли, що TikTok планує відкрити ще два дата-центри в Європі, заявив один з керівників компанії. Цей крок може зменшити занепокоєння щодо безпеки даних користувачів і послабити регуляторний тиск на компанію. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь