Спецпроєкти

Акторка Кетрін Винник стала амбасадоркою UNITED24


Акторка, режисерка, продюсерка та зірка «Вікінгів»,  Кетрін Винник стала першою амбасадоркою UNITED24 з Канади. 

Подробиці 

Канадка українського походження, Винник зосередиться на програмі «Відбудова України», яка допоможе відновлювати будинки у зруйнованих війною регіонах.

«Я пишаюсь своїм українським корінням і вважаю своїм обов’язком і справою честі робити все, що в моїх силах, аби допомогти народу України», сказала Кетрін Винник.

До партнерів UNITED24 також долучився її благодійний фонд The Winnick Foundation, який був заснований для допомоги жінкам і дітям у всьому світі. Але після початку повномасштабного вторгнення фундація спрямувала зусилля на подолання гуманітарної кризи в Україні. 

Кетрін Винник (Катерина Винницька) походить з канадсько-української сім’ї. Її батьки – українські емігранти, які 1944 року, рятуючись від радянської влади, перебралися спочатку до Німеччини, а згодом, 1949 року, оселилися у Канаді. 

Підтримати напрям «Відбудова України» можна за посиланням

Раніше ми розповідали, що бренд INRO з UNITED24 створили благодійну колекцію, присвячену тимчасово окупованим містамбренд INRO з UNITED24 створили благодійну колекцію, присвячену тимчасово окупованим містам. Прибуток з продажу свічок перекажуть через платформу UNITED24 на відбудову України.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь