Спецпроєкти

АЛЛО інтегрував ШІ ChatGPT у свій застосунок. Чат-бот доступний без реєстрації


З 3-го березня всі користувачі мобільного застосунку маркетплейсу АЛЛО можуть користуватися чат-ботом зі штучним інтелектом ChatGPT без реєстрації.

Подробиці

Інтеграція чат-бота у додаток дозволить кожному користувачу мобільного застосунку АЛЛО відразу почати користуватися ChatGPT без проходження реєстрації у застосунку АЛЛО та чат-боті.

«Попри те, що з 18 лютого чат-бот ChatGPT нарешті став доступним для українців, ми вирішили ще більше спростити шлях користувачів до інновацій. Адже реєстрація на сайті чат-бота англійською мовою може виявитися для декого бар’єром. Відтепер користувачі мобільного застосунку АЛЛО матимуть можливість користуватися ChatGPT без проходження процедури реєстрації – просто тут і зараз», – зазначає директор з цифрових технологій АЛЛО Максим Веденєєв.

Як скористуватися чат-ботом:

  • Встановити або оновити застосунок АЛЛО до останньої версії для GooglePlay або ApplePlay;

  • запустити застосунок та знайти на головному екрані меню ChatGPT;

  • натиснути та перейти у чат-бот.

​​18 лютого 2023-го року ChatGPT став доступним для українців: реєструватися і користуватися ним можна з українським номером.

Раніше ми повідомляли, що АЛЛО перетворює магазини на «Пункти незламності», компанія  встановила генератори у 45 магазинах мережі.

У попередньому матеріалі ми питали чат-бот ChatGPT, як зробити Київ комфортнішим для життя.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь