Спецпроєкти

i am u are: у Нью-Йорку презентують проєкт, присвячений українській креативній економіці


З 24 до 26 березня в Нью-Йорку триватиме масштабний захід, присвячений Україні та креативній економіці i am u are, повідомляє пресслужба події.

Подробиці 

Івент i am u are має стати місцем, де найвидатніші українці зможуть представити свої проєкти, налагодити співпрацю та комунікацію з американською спільнотою та інвесторами.

На заході презентують більше 120 проєктів у сфері технологій, мистецтва та моди, курована виставка та оригінальна архітектурна концепція. Серед кейсів Мінцифра та «Дія» – показові приклади рівня сучасності та технологічного прогресу України, йдеться у повідомленні.

Учасники будуть представлені у таких категоріях: книги, кераміка, технології, product design, етнографія, мода тощо. Частина прибутку буде передана платформі United24. 

Серед брендів:  IENKI IENKI, BETTER, Anton Belinskiy, KSENIASCHNAIDER, PASKAL, Masha Popova, Anna October, JUL, BEVZA, Nomis Jewelry, LUTIKI, GUNIA project, TRIP:TYCH, Guzema Fine Jewelry. Більше про учасників можнв дізнатись за посиланням

Раніше ми розповідали, що у Кенії створили мурал Grains of Culture, що має посилити присутність України на африканському континенті. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь