Спецпроєкти

Midjourney призупиняє безкоштовну пробну версію – причини


Генератор зображень зі штучним інтелектом Midjourney припинив безкоштовну пробну версію через  раптовий вплив нових користувачів, повідомляє видання The Verge. 

Подробиці 

Генеральний директор і засновник Midjourney Девід Хольц серед причин назвав: «надзвичайний попит і зловживання пробними версіями» та «величезною кількістю людей, які створюють акаунти-одноденки, щоб отримати безкоштовні зображення».

«Ми вважаємо, що винуватцем, ймовірно, було вірусне відео з інструкціями в Китаї. Це сталося одночасно з тимчасовим дефіцитом графічних процесорів і призвело до падіння сервісу для платних користувачів», – зазначив Хольц.

Спочатку вважалося, що пауза була пов’язана з серією нещодавніх вірусних зображень арешту Дональда Трампа і Папи Римського у пуховику, створених за допомогою Midjourney, які сприйняли за справжні фотографії. 

Однак Хольц зазначив, що безкоштовна пробна версія Midjourney ніколи не включала в себе доступ до останньої версії, яка створює реалістичні зображення.

«Ми все ще намагаємося з’ясувати, як повернути безкоштовні пробні версії, ми намагалися вимагати активну електронну пошту, але цього виявилося недостатньо, тому ми повернулися до креслярської дошки», – сказав Хольц.

Раніше ми повідомляли, що Midjourney запускає друкований журнал: в ньому будуть цифрові роботи та поради з використання нейромережі.

Зображення: Midjourney

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь